Aktualności Aktualności

« Powrót

Pracowity wrzesień w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym w Wałczu

Od momentu, kiedy w Wałczu zaczął funkcjonować Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy minął ponad miesiąc. Przyszedł zatem czas na pierwsze podsumowanie dotychczasowych działań oraz osiągnięć nowej placówki. Dla podopiecznych był to okres wytężonej pracy i zabawy, podczas którego wszyscy uczyli się nowych rzeczy, ale także wzajemnie się ze sobą poznawali. Nic tak nie ułatwia integracji, jak wspólne zajęcia i występy, których przez ostatni miesiąc było naprawdę pod dostatkiem.

Wielu sportowych wrażeń, w iście olimpijskim stylu dostarczyła wszystkim III Sportowo – Integracyjna Impreza Regionalna pn. „Tęczowa Olimpiada", która odbyła się 22 września w Drawsku Pomorskim. Jest to cykliczne wydarzenie, organizowane przez Stowarzyszenie „Radość Życia" z Gudowa. W tym roku wystartowało w nim około 150 dzieci z powiatu drawskiego, w tym również podopieczni placówki w Wałczu. Impreza wypełniona była sportową zabawą oraz ciekawymi atrakcjami, m.in. pokazem Fit Ball. Na koniec zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.