Aktualności Aktualności

« Powrót

Porozumienie z RBLog podpisane

10 kwietnia Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu podpisała porozumienie z 1 Regionalną Bazą Logistyczną, którego świadkami byli znamienici przedstawiciele lokalnego samorządu i służb mundurowych. Sygnatariuszem umowy ze strony PWSZ był Rektor dr Dariusz Skalski, 1 RBLog reprezentował zaś Komendant płk Cezary Balewski.
 

Porozumienie ma na celu współpracę przy realizacji studiów na Uczelni - kierunku Zarządzanie Kryzysowe i Bezpieczeństwo Narodowe Informatyka i Logistyka oraz Zarządzanie o profilu praktycznym (I i II stopień) w obszarze organizacyjnym, technicznym i osobowym (w tym studia dualne w ramach kształcenia przemiennego) Cieszy fakt, że PWSZ coraz bardziej uczestniczy w życiu społecznym Wałcza.
 

Źródło/tekst i zdjęcia: Mateusz Wysocki


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.