Aktualności Aktualności

« Powrót

Polska Strefa Inwestycji

W dniu 9 maja br. w Wałeckim Centrum Kultury odbyło się spotkanie dla firm. Tematem głównym spotkania było wsparcia inwestycji poprzez rządowy program „Polska Strefa Inwestycji", który wkrótce ma rozszerzyć działalność obecnych specjalnych stref ekonomicznych na cały kraj.

Poza tematem przewodnim nasi Partnerzy mówili o szeroko pojętych inicjatywach wspierających działalność firm.

Prezentację o dostępnych środkach unijnych przeprowadziła przedstawicielka Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy UE ze Szczecinka. Była też mowa o usługach w ramach sieci Enterprise Europe Network, które działa przy ZSRG-SCP.

Przedstawiciel Agencji Rozwoju Przemysłu S. A. z Warszawy zaprezentował możliwości pozyskiwania środków na inwestycje przemysłowe, tj. finansowanie dłużne.

O wsparciu przed, w trakcie i po inwestycji mówił reprezentant Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów z woj. zachodniopomorskiego ze Szczecina.

Dziękujemy przedsiębiorcom za liczne przybycie a Partnerom za współpracę i przygotowanie ciekawych prezentacji.

Podziękowania składamy również przedstawicielom Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zarządzającego Słupska Specjalna Strefą Ekonomiczną i firmie Deloitte za pomoc w merytorycznym przygotowaniu spotkania a  Klastrowi Metalowemu METALIKA za wsparcie w promocji wydarzenia i w dotarciu do przedsiębiorców!


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.