Aktualności Aktualności

« Powrót

PÓŁFINAŁ GIMNAZJADY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Siatkarze z Gimnazjum nr 1 w Wałczu zajęli trzecie miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Siatkowej Chłopców, która odbyła się w Policach. Młodzi siatkarze w meczu decydującym o awansie do finału ulegli po zaciętym meczu drużynie Gimnazjum nr 6 z Polic. W meczu o trzecie miejsce pokonali Gimnazjum w Drawsku Pomorskim. Zwycięzcami turnieju okazali się zawodnicy z Polic pokonując GMS Pyrzyce. Podopieczni Trenera Adama Czaszyńskiego wystąpili w składzie: Maciej Piasecki, Tomasz Sobecki, Jakub Sobecki, Maciej Dudzicz, Hubert Pułjanowski, Jakub Żuber, Jakub Kudliński, Jakub Kozakowski.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.