Aktualności Aktualności

« Powrót

Ostatnia umowa w ramach Kontraktu Samorządowego podpisana

Podpisujemy właśnie formalnie ostatnią umowę o dofinansowanie w ramach tzw. Kontaktu Samorządowego na utworzenie w naszym mieście publicznego żłobka.
 
„Mama i tata do pracy wraca – utworzenie żłobka w mieście Wałcz" to projekt opiewający na niemal 3 mln złotych.
Celem ogólnym projektu jest stworzenie dogodnych warunków do godzenia życia zawodowego i rodzinnego rodziców z terenu miasta Wałcz poprzez utworzenie i funkcjonowanie żłobka, zapewniającego opiekę nad dzieckiem do lat 3.
Na projekt pozyskano środki unijne z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.  
 
O szczegółach realizacji projektu będziemy Państwa informować na bieżąco.


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.