Aktualności Aktualności

« Powrót

Odwiedziny w Bibliotece Miejskiej dzieci z przedszkola Promyk

W piątek 12 maja bibliotekę odwiedziły maluchy z przedszkola "Promyk" grupa "Stokrotki". Przedszkolaki z wielką frajdą zapoznały się z niezwykłym dla nich miejscem. Wiele z nich odwiedziło już wcześniej bibliotekę ze swoimi rodzicami bądź starszym rodzeństwem, ale dla niektórych to była pierwsza wizyta wśród tylu książek. Dzieci miały okazję przejść między regałami, obejrzeć książki na półkach, dowiedzieć się jak można stać się czytelnikiem biblioteki, oraz poznały zasady zachowania się w tym szczególnym miejscu. Wszystkim przedszkolakom podobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały. Następnie wysłuchały książki pt.:"Franklin i książka z biblioteki". Na koniec dzieci otrzymały do kolorowania zakładkę do swojej książeczki i dyplomy "Przyjaciela Biblioteki". Spotkanie odbyło się w radosnej i pełnej uśmiechu atmosferze.

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.