Aktualności Aktualności

« Powrót

Mikołaj z SP 5 w wałeckim szpitalu

5 grudnia 2017 roku świąteczna delegacja SP nr 5, czyli Mikołaj w osobie pana Artura Pieczyraka i jego pomocnicy, czyli pani Agata Juszkiewicz i grono elfów - Laura, Amelka, Mikołaj, Wiktor oraz Kacper, uczniów naszej szkoły, udała się do Oddziału Dziecięcego w 107 Szpitalu Wojskowym.
Przekazali oni małym pacjentom oddziału gry, zabawki oraz książki, które od kilku tygodni zbierane były w świetlicy szkolnej. Spotkanie z chorymi dziećmi było pełne radości i wzruszeń. Ordynator oddziału dr Mariusz Psuty serdecznie podziękował wszystkim za pamięć i piękne upominki.
Organizatorką i pomysłodawczynią akcji była pani Agata Juszkiewicz, która bardzo serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy wsparli cykliczną już w naszej szkole akcję. Dzięki niej uczniowie naszej szkoły mają okazję nauczyć się dzielenia zabawkami i wspierania innych.
 
Opracowała : Anna Topyła

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.