Aktualności Aktualności

« Powrót

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ

29 marca tancerki z działającego przy ZSM nr 1 w Wałczu zespołu NA PIĄTKĘ zdobyły tytuł LAUREATA podczas Eliminacji Powiatowych do Wojewódzkich Konfrontacji Tanecznych w WCK. W tym roku dziewczęta zaprezentowały opowieść taneczną pt. "Czy Królowa śniegu ma serce z lodu? ". Ta opowieść jest o przyjaźni, przedstawia jak serce człowieka może obudzić się z odrętwienia i widzi piękno tego świata. Jury przy ocenie zespołu wzięło pod uwagę dobór i zróżnicowanie programu, pomysłowość i oczywiście ogólne wrażenie artystyczne. Przed laureatkami występ 3 czerwca podczas Wojewódzkich Konfrontacji Tanecznych w Sali Koncertowej w Szczecinie. Instruktorką zespołu, który reprezentowały Nikola Maj, Nadia Czuba, Julia Wilińska, Aniela Kucharz, Wiktoria Dąbkiewicz, Marlena Bednarska, Maja Filka, Ada Kożuch, Julia Pogorzelska, Dominika Gmurek, Julia Maślany, Kaja Mokrzycka, Ada Piela, Marta Jóźwiak, Małgosia Jóźwiak, Ania Lewandowska, Emila Wilińska, Roksana Nowokuńska, Maja Sawicka, Oliwia Wilkiel, Martyna Szott, Daniela Czuba jest Małgorzata Gałas.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.