Aktualności Aktualności

« Powrót

Laureat złotego medalu

Dnia 6 kwietnia 2018 roku w Warszawie odbył się etap finałowy Konkursu Matematycznego „Pangea", organizowany przez Międzynarodową Szkołę Meridian. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy i rozwijanie matematycznych zdolności wśród dzieci i młodzieży.
Spośród 30 – tu najlepszych uczniów z całej Polski w kategorii klas szóstych znalazł się uczeń wałeckiej Kornelówki – Cezary Goszczyński, przygotowywany przez panią Monikę Biesiada. Za osiągnięcie celującego wyniku, Cezary otrzymał złoty medal, nagrodę pieniężną oraz możliwość skorzystania ze stypendium naukowego na kształcenie w Międzynarodowej Szkole Meridian w Warszawie.

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.