Aktualności Aktualności

« Powrót

KONCERT ARTE CON BRIO

11 marca br. w Wałeckim Centrum Kultury bawili, wzruszali i inspirowali Arte Con Brio, soliści Opery Novej z Bydgoszczy. Ten sobotni wieczór przeniósł nas w świat arii, duetów a także pełnej dynamiki, uroku i emocji muzyki filmowej. Arte Con Brio zaprezentowało karnawałową muzykę w stylu klasycznym, co budziło ogromny podziw i uznanie publiczności zgromadzonej w Wałeckim Centrum Kultury. Na koncercie oprócz klasycznych utworów nie zabrakło polskich piosenek, które śpiewała zgromadzona publiczność wraz z wykonawcami. Wszystko to sprawiło, że koncert ARTE CON BRIO miał prawdziwie operetkowy charakter.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.