Aktualności Aktualności

« Powrót

Kolejny sukces wałeckiego zawodnika

W dniach 27-30/07.2017 r. w Pitesti/Bascov w Rumunii odbyły się Mistrzostw Świata i U23 w sprincie kajakowym.W ostatnim - czwartym dniu MŚ Juniorów i U23 na pięknym kameralnym torze rozegrano finały w biegach na dystansie 200m i 500m, w obu kategoriach wiekowych.
W  popołudniowych finałach na dystansie 500m - brązowy medal C-4 juniorów ZDOBYLI Polacy w składzie: Norman ZEZULA – Sebastian ALEKSANDROWICZ – Patryk KOWALSKI – Dawid DZIURLA. Wygrali Rosjanie, drugie miejsce Węgrzy. Za Polakami Czechy, Ukraina i Rumunia.
Serdecznie gratulujemy sukcesu Patrykowi Kowalskiemu zawodnikowi Wałeckiego Towarzystwa Sportowego „Orzeł" w Wałczu oraz jego trenerom i dziękujemy za trud i wysiłek jaki wkładają w proces treningowy tego młodego, zdolnego zawodnika.

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.