Aktualności Aktualności

« Powrót

Gala boksu zawodowego KnockOut Boxing Night w Wałczu już 12 maja 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5

Umowę na organizację tego wydarzenia  12 kwietnia br. podpisali Burmistrz Miasta Wałcz Bogusława Towalewska oraz Vice Prezes Zarządu KnockOut Poland Jacek Szelągowski.
Podczas wieczoru bokserskiego 12 maja 2018r. w Wałczu odbędzie się 6 walk zawodowych z udziałem najlepszych pięściarzy oraz dwie walki amatorskie.
W walce wieczoru zobaczymy naszego Mistrza Krzysztofa Głowackiego (29-1, 18 KO), który zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Santanderem Silgado (28-4, 22 KO).

32-letni Silgado ostatni raz boksował w grudniu, kiedy to znokautował Daniela Noguerę. Doświadczony Kolumbijczyk w swojej karierze krzyżował także rękawice m.in. z Dmitrijem Kudriaszowem, Rakimem Czakijewem oraz Denisem Lebiediewem, z którym walczył o mistrzowski pas federacji WBA.
- Cieszę się, że zaboksuję w Wałczu, mam nadzieję, że zmażę plamę z mojej ostatniej walki. Szykuje się świetny pojedynek, fajnie, że Silgado ma czym uderzyć - mówi przed zbliżającym się występem polski ex-czempion federacji WBO
 
Podczas majowej gali KnockOut Boxing Night wystąpią także m.in. Przemysław Runowski, Paweł Stępień, Marek Matyja oraz Fiodor  Czerkaszyn. Impreza będzie emitowana na antenie TVP Sport oraz TVP 1.
Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie eBilet.pl a już w przyszłym tygodniu będą dostępne w Wałeckim Centrum Kultury.
Gorąco zapraszamy

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.