Aktualności Aktualności

« Powrót

Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji- usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw- bezpłatne szkolenie w Szczecinku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.:Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw", które odbędzie się:
 
22 września br. o godz. 10:00, w sali narad nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16.
 
Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.
 
Podczas spotkania omówione zostaną ogólne zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.
Prelegenci z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wskażą co w ramach Bazy Usług Rozwojowych mają do zaoferowania dla przedsiębiorców. Omówią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw.
               
Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje swoich pracowników.Pobierz załączniki:

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.