Aktualności Aktualności

« Powrót

Artur Barciś SHOW

W niedzielne popołudnie 12 listopada w Wałeckim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z odtwórcą wielu kultowych ról w polskiej kinematografii Arturem Barcisiem.
Tym razem przygotował "one man show" w którym opowiedział wałeckiej publiczności różne anegdoty o swojej drodze do aktorstwa.

Było to spotkanie z genialnym i wszechstronnym aktorem, jedno z tych, które pozostawia niezatarte, piękne wspomnienia, bardzo dużo wrażeń i... bolący od śmiechu brzuch
Artur Barciś szybko nawiązał kontakt z wałecką publicznością. Wystarczyło zaledwie kilka sekund, by na twarzy każdego z widzów pojawił się uśmiech.

Podczas niedzielnego występu, nie zabrakło zabawnych opowieści o aktorskiej przygodzie Barcisia, były też "zajęcia z dykcji", do których aktor zaprosił wałecką publiczność.


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.