Aktualności Aktualności

« Powrót

40 lipień Drawy 2017

W dniu 8 października br. na rzece Drawa przy Leśniczówce Dębina odbyły się 40 Ogólnopolskie Zawody Wędkarskie „Lipień Drawy".

Organizatorem zawodów był Urząd Miasta Wałcz oraz Polski Związek Wędkarski Koło Wałcz Miasto.  Na starcie stawili się zawodnicy z: Piły, Łobza, Zielonej Góry, Poznania, Złotowa, Białogardu, Międzyrzecza, Trzcianki, Czarnkowa, Szczecina, Krajenki, Człopy i oczywiście Wałcza.
1 miejsce zajął Jan Olejniczak ze Złotowa
2 miejsce zajął Sylwester Jędrzejczak z Zielonej Góry
3 miejsce przypadło Davidowi Behrendt z Krajenki,
już poza podium, 4 miejsce zajął wałczanin Jarosław Sienkiewicz.

Nagrodą główną w zawodach był rower ufundowany przez Burmistrza Miasta Wałcz.
Obecna na zawodach Vice Burmistrz Joanna Rychlik – Łukasiewicz, podziękowała wszystkim uczestnikom za udział w zawodach oraz pogratulowała wygranym.

Patronat medialny nad zawodami objął magazyn wędkarski „Wiadomości Wędkarskie".
Gorąco dziękujemy PZW Koło Wałcz Miasto za organizację tych fantastycznych zawodów oraz przyłączamy się do gratulacji zwycięzcom tegorocznej edycji.

Zapraszamy za rok.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.